fbpx

Wirtualne spacery

 

W dzisiejszych czasach atrakcyjne i profesjonalnie wykonane zdjęcia nieruchomości to nie wszystko. Konkurencja dokłada wszelkich starań, aby ich oferta była najatrakcyjniejsza i aby przyciągała uwagę największej liczby potencjalnych klientów. Pomocne w tej sytuacji stają się wirtualne spacery, dzięki którym oglądający w zaciszu domowym mogą poczuć się tak, jakby znajdowali się w aktualnie prezentowanej nieruchomości. O wiele łatwiejsze staje się wówczas zapoznanie z układem pomieszczeń, strukturą obiektu. Możliwe jest także poznanie wszelkich detali, których nie sposób pokazać w ograniczonej liczbie choćby najlepiej wykonanych tradycyjnych zdjęć.

Dodatkowym atutem jest oszczędność czasu, zarówno dla kupującego jak i sprzedającego bądź osoby pośredniczącej w sprzedaży. Nie ma potrzeby fizycznego dojazdu do nieruchomości, unikamy korków oraz wszelkich niedogodności związanych z dostępnością osób powiązanych z transakcją. W tym samym czasie, potencjalny kupujący może wirtualnie odwiedzić kilka, a nawet kilkanaście nieruchomości. Przekłada się to zdecydowanie na większą dostępność ofert i większą liczbę klientów. Ostatecznie do spotkań dojdzie z osobami, które w rzeczywistości są zainteresowani danym obiektem.

Wirtualne spacery są istotnym elementem obsługi rynku nieruchomości, bezpośrednio przyczyniającym się do zwiększenia atrakcyjności danej oferty oraz do zwiększenia jej popularności. Przygotowane przeze mnie spacery można zamieścić bezpośrednio na stronie biura przy opisie oferty lub przekazać dowolną ilość razy w postaci linku.

Poniżej wycinki przykładowych spacerów 360 stopni do których obejrzenia zapraszam. Obraz za pomocą myszki albo palcem po ekranie telefonu.

Poza tym chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Zobacz również: fotografia wnętrz

[dss_masonry_gallery images=”263090,263091,263092,263095″ columns=”2″ use_thumbnails=”on” fix_lazy=”on” image_size_desktop=”large” image_size_tablet=”large” image_size_phone=”large” columns_tablet=”1″ columns_phone=”1″ columns_last_edited=”on|desktop” _builder_version=”4.4.5″ border_width_all=”50px” border_color_all=”rgba(0,0,0,0)” border_width_all_tablet=”0px” border_width_all_phone=”” border_width_all_last_edited=”on|desktop”][/dss_masonry_gallery]